Стіл журнальний «Трансформер 2»

До вашої уваги представлено розкладний журнальний стіл «Трансформер 2», який виділяється не лише функцією розширення власного розміру, але й унікальним та неординарним дизайном власної розробки!

Журнальний столик обов'язково прийдеться вам до смаку, адже виріб практичний та зручний у використанні! Атрибут легко впишеться у будь-який інтер'єр вашої кімнати. Багатофункціональний виріб не займає багато місця, його з легкістю можна перемістити у будь-яке потрібне місце.

Стіл виготовлений одним із кращих українських виробників - фабрикою «ТИС».

Ви можете використовувати виріб як альтернативу кухонного столу і т.д. Вишуканий та елегантний дизайн прикрасить кімнату та наповнить її необхідним шармом! Каркас журнального столу виготовляється із міцного масиву натурального дерева, а стільниця - із МДФ шпону.

Дана модель вироблена за допомогою сучасних технологій виробництва та відповідає європейським стандартам. Виріб сертифікований, цілком безпечний та екологічний.  

Купити стіл журнальний від українського виробника за доступну ціну та неймовірну якість ви можете у наших офіційних представників у будь-який момент!

Габаритні розміри
Довжина: 92 см. в розкладеному вигляді: 184 см.
Висота: 45 см. в розкладеному вигляді: 75 см.
Ширина: 75 см. в розкладеному вигляді: 75 см.
Матеріали
Деталі: Каркас стола – дерево: сосна, бук, дуб. Стільниця – МДФ шпон.

   
Лак

   
Вільха

   
Горіх

   
Махонь

   
Чорний

  
Венге

  
Яблуня

   
Білий

 

   
Олія Лак

   
Олія Вільха

   
Олія Горіх

   
Олія Махонь

   
Олія Чорний

   
Олія Венге

   
Олія Яблуня