Уточнити пошуковий запит

Відображати:
Кухонний куток Монарх

Кухонний куток Монарх

Кухонний куток "Монарх" виробництва фабрики "ТИС" ідеально підійде для невеликої кухні! Ви.. ...
4,000 грн.
Кухонний куток Стандарт

Кухонний куток Стандарт

До вашої уваги представлений кухонний куток "Стандарт" від кращого українського вироб.. ...
3,000 грн.
Стіл з табуретками «Елегант»

Стіл з табуретками «Елегант»

До вашої уваги представлено кухонний стіл з табуретками «Елегант»​ з вишуканим та захоплюю.. ...
1,000 грн.
Стіл кухонний «Візит»

Стіл кухонний «Візит»

Кухня безперечно являється найважливішою кімнатою будь-якого будинку чи квартири. Офо.. ...
1,000 грн.
Стіл кухонний «Гармонія»

Стіл кухонний «Гармонія»

Усім давно відомий той факт, що кухня являється місцем не лише для вживання їжі, але й для зати.. ...
1,000 грн.

   Без чого немислима будь-яка кухня? Без плити, посуду і, звичайно, столу. За ним збирається сім'я, зустрічають гостей, роблять уроки з дітьми, п'ють чай, обговорюють насущні питання і ведуть неспішні бесіди. Саме тому дуже важливий раціональний вибір обіднього столу для кухні, він має бути зручним, містким, гармонійно доповнювати інтер'єр або виконувати роль візуальної домінанти. Крім того, стіл повинен організовувати простір і не захаращувати його.
До вашої уваги представлені столи як для невеликої кухні, так і просторої. Меблева індустрія пропонує столи на будь-який смак. До класичного інтер'єру підійде дерев'яний стіл , виконаний з масиву, він підкреслить грунтовність хазяїв будинку, їх вірність традиціям і гостинність.
   На нашому сайті знайдеться саме ваш обідній стіл, який, поза сумнівом, подарує відчуття затишку і індивідуальності улюбленої кухні.
Обідній стіл - особливий елемент домашнього інтер'єру. Але не менш важливим та гармонійним чинником є кухонні куточки. Це місце, де уся сім'я збирається за сніданком і у кінці дня, проводить сімейні урочистості і кращі моменти спільного дозвілля. Кухонні куточки від виробника - це продукція з перших рук. Це якість, гарантія, це можливість вибрати дерево, його тонування і варіанти оббивки м'яких секцій кухонного куточка, а так само індивідуальні розміри куточків.
На сайті представлений ряд моделей кухонних куточків з дерева, які ми робимо по стандартним розмірам. Вдень це звичайний затишний кухонний куточок, вночі - додаткові спальні місця для гостей. У комплект до кухонних куточків ми можемо запропонувати Вам кухонні столи, різні за розміром і формою.