Відображати:
Кухонний куток Монарх

Кухонний куток Монарх

Кухонний куток "Монарх" виробництва фабрики "ТИС" ідеально підійде для невеликої кухні! Ви.. ...
4,000 грн.
Кухонний куток Стандарт

Кухонний куток Стандарт

До вашої уваги представлений кухонний куток "Стандарт" від кращого українського вироб.. ...
3,000 грн.

Кухонний куток являється багатофункціональним виробом, який, окрім доповнення загального інтер'єру кухні, значно заощаджує простір. Завдяки кухонному куточку ви також отримуєте комфортний диван серед інших елементів інтер'єру. Компактні моделі з легкістю поміщаються на кухні та ідеально вписуються у більшість стилей кухонь.

Представлені моделі надають змогу розмістити велику кількість людей, що особливо актуально для любителів запрошувати гостей, багатодітних сімей та просто цінителів хорошого дизайну і простору.

Дизайн куточків розроблений найкращими спеціалістами з багаторічним досвідом. Універсальні моделі неодмінно прийдуться вам до вподоби! Кутки цілком безпечні та екологічні, адже виготовляються з міцного натурального дерева.

Наші вироби виготовлені за допомогою найсучасніших способів обробки дерева, проходять детальну перевірку та сертифіковані, відповідають європейським стандартам.

Необхідно також звернути уваги на доповнення кутка кухонним столом і табуретами.

Ви можете купити кухонний куток у наших офіційних представників за доступну ціну у будь-який час! Ми гарантуємо високу якість та надійність кожної моделі!