Ліжко двоспальне Арго

Двоспальне ліжко з натурального дерева "Арго" - це ідеальне поєднання комфортного спального місця та оригінального дизайнерського задуму. Модель відрізняється досконалими лініями та унікальними формами.

Вишукане ліжко являється чудовим рішенням для любого інтер'єру вашої спальні. Після покупки, ліжко стане ідеальним місцем для відпочинку і сну. Дизайнерський зовнішній вигляд ліжка чудово впишеться в сучасний дизайн спальні.

Двоспальне ліжко "Арго" виготовляється в широкому діапазоні розмірів спального місця. Ліжко робиться лише з натуральної деревини, що повністю безпечно та екологічно. Ви не будете переживати за стан свого здоров'я та сну. Кожен ранок буде надавати вам бадьорості на весь день.

Ви можете обрати колір на свій смак серед широкого асортименту кольорової гамми, а також вибрати необхідний розмір з врахуванням особливостей спальні. Ми гарантуємо довговічність наших виробів, адже кожна модель виготовляється із застосуванням лише найсучасніших технологій.

Купити ліжко двоспальне від українського виробника за доступною ціною та найкращою якістю ви можете у наших представників без будь-яких проблем!

Розміри спального місця
Довжина: 190, 200 см
Ширина: 90, 120, 140, 160, 180 см
Габаритні розміри
Довжина: + 15 см до довжини спального місця
Ширина: +16 см до ширини спального місця
Висота бильця голови: 92 см
Висота бильця ніг: 23 см
Відстань між ламелями: 7 см
Матеріали
Порода деревини ліжка: сосна, бук, дуб; опорна планка – сосна.
Кольори: Венге | Горіх | Лак | Махонь | Вільха

   
Лак

   
Вільха

   
Горіх

   
Махонь

   
Чорний

  
Венге

  
Яблуня

   
Білий

 

   
Олія Лак

   
Олія Вільха

   
Олія Горіх

   
Олія Махонь

   
Олія Чорний

   
Олія Венге

   
Олія Яблуня