Ліжко двоспальне Венеція

Двоспальне ліжко "Венеція" - це новинка на ринку меблів! Модель володіє витонченими лініями та неординарними формами. Виріб виготовлений із натуральної деревини, що гарантує вам високий рівень міцності, а також стійкість до навантажень.

М'яка спинка надасть вам додаткового комфорту, шарму та затишку. Ліжко універсальне, а тому з легкістю впишеться у будь-який інтер'єр вашої спальні. Конструкція моделі особливо практична та зручна, а також міцна і надійна. Ваш сон буде максимально здоровим та повноцінним. Зручність двоспального ліжка відображається на легкості експлуатації та справжньому відпочинку. Запах вашої кімнати наповниться неймовірною свіжістю дерева.

Кожен виріб підтверджений відповідним сертифікатом. Ви обираєте колір та розмір на свій смак. Ми гарантуємо вам довговічність наших ліжок, кожен виріб виготовляється із застосуванням лише сучасних технологій.

Купити ліжко двоспальне від українського виробника "ТИС" за доступними цінами та найкращою якістю можна у наших офіційних дилерів!

Розміри спального місця
Довжина: 190, 200 см
Ширина: 90, 120, 140, 160, 180 см
Габаритні розміри
Довжина: + 36 см до довжини спального місця
Ширина: +16 см до ширини спального місця
Висота бильця голови: 89,5 см
Висота бильця ніг: 39 см
Відстань між ламелями: 7 см
Матеріали
Порода деревини ліжка: сосна, бук, дуб; опорна планка – сосна.
Кольори: Венге | Горіх | Лак | Махонь | Вільха

   
Лак

   
Вільха

   
Горіх

   
Махонь

   
Чорний

  
Венге

  
Яблуня

   
Білий

 

   
Олія Лак

   
Олія Вільха

   
Олія Горіх

   
Олія Махонь

   
Олія Чорний

   
Олія Венге

   
Олія Яблуня