Ліжко двоспальне Атлант 15

Придбання двоспального ліжка - важливе рішення в оформленні спальні. Саме ліжко являється основним елементом кімнати, а від його вибору безпосередньо залежить якість вашого сну та відпочинку. Двоспальне ліжко з натурального дерева "Атлант 15" ідеально підійде під будь-який стиль спальні, оскільки модель позиціонує себе як універсальна. Виготовлення виробу відбувається із застосуванням найсучасніших технологій.

Ліжко створене для максимального комфорту та практичності. Усі деталі ліжка виготовлені лише з натурального якісного дерева. Не менш важливим фактом є екологічна безпечність та зручність в експлуатації. Конструкція моделі неймовірно міцна та надійна. Це чудовий вибір задля здорового сну. У нас ви можете обрати колір серед широкого асортименту кольорової гамми на власний розсуд. Від вибору якісного ліжка напряму залежить якість вашого сну та бадьорість на весь день. Ми гарантуємо довговічність наших виробів і надаємо гарантію. Кожен виріб підтверджений відповідним сертифікатом.

Купити ліжко двоспальне від виробника за доступними цінами та найвищою якістю ви можете у наших представників без будь-яких труднощів!

Розміри спального місця
Довжина: 190, 200 см
Ширина: 90, 120, 140, 160, 180 см
Габаритні розміри
Довжина: +12,5 см до довжини спального місця
Ширина: +10 см до ширини спального місця
Висота бильця голови: 101 см
Висота бильця ніг: 57,3 см
Відстань між ламелями: 7 см
Матеріали
Порода деревини ліжка: сосна, бук, дуб; опорна планка – сосна. тафля -МДФ шпон
Кольори: Венге | Горіх | Лак | Махонь | Вільха

   
Лак

   
Вільха

   
Горіх

   
Махонь

   
Чорний

  
Венге

  
Яблуня

   
Білий

 

   
Олія Лак

   
Олія Вільха

   
Олія Горіх

   
Олія Махонь

   
Олія Чорний

   
Олія Венге

   
Олія Яблуня